Program / Schedule

LAMAC27.4.2018 @ 08:00 - 09:50 1 Juniori : PLC S&K
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC27.4.2018 @ 08:00 - 09:50 2 Metla Kladno : Guerera
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC27.4.2018 @ 09:50 - 11:40 1 Matus Gang KSP : IceSEJK
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC27.4.2018 @ 09:50 - 11:40 2 OCC KCC : Hubas Team
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC27.4.2018 @ 11:40 - 13:30 1 Zbraslav MTP : Panda Team
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC27.4.2018 @ 11:40 - 13:30 2 1.KCK Trutnov : SEJK
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC27.4.2018 @ 13:30 - 15:20 1 Gdansk CC : Reunion
1.kolo, skupina D / 1st round, group D
D
LAMAC27.4.2018 @ 13:30 - 15:20 2 RPK Brno : Chrobaci
1.kolo, skupina D / 1st round, group D
D
LAMAC27.4.2018 @ 15:20 - 15:40 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC27.4.2018 @ 15:20 - 15:40 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC27.4.2018 @ 15:40 - 17:30 1 Guerera : PLC S&K
2.kolo, skupina A (1.-2.) / 2nd round, group A (1st-2nd)
A
LAMAC27.4.2018 @ 15:40 - 17:30 2 Metla Kladno : Juniori
2.kolo, skupina A (3.-4.) / 2nd round, group A (3rd-4th)
A
LAMAC27.4.2018 @ 17:30 - 19:20 1 1.CK Brno : Outsliders
1.kolo, skupina D / 1st round, group D
D
LAMAC27.4.2018 @ 17:30 - 19:20 2 Zbraslav MTP : SEJK
2.kolo, skupina C (1.-2.) / 2nd round, group C (1st-2nd)
C
LAMAC27.4.2018 @ 19:20 - 21:10 1 Hubas Team : IceSEJK
2.kolo, skupina B (1.-2.) / 2nd round, group B (1st-2nd)
B
LAMAC27.4.2018 @ 19:20 - 21:10 2 OCC KCC : Matus Gang KSP
2.kolo, skupina B (3.-4.) / 2nd round, group B (3rd-4th)
B
LAMAC27.4.2018 @ 21:10 – 23:00 1 RPK Brno : Reunion
2.kolo, skupina D (1.-2.) / 2nd round, group D (1st-2nd)
D
LAMAC27.4.2018 @ 21:10 – 23:00 2 1.KCK Trutnov : Panda Team
2.kolo, skupina C (3.-4.) / 2nd round, group C (3rd-4th)
C
LAMAC28.4.2018 @ 08:00 - 09:50 1 1.CK Brno : Gdansk CC
2.kolo, skupina D (5.-6.) / 2nd round, group D (5th-6th)
D
LAMAC28.4.2018 @ 08:00 - 09:50 2 Outsliders : Chrobaci
2.kolo, skupina D (3.-4.) / 2nd round, group D (3rd-4th)
D
LAMAC28.4.2018 @ 09:50 - 11:40 1 Matus Gang KSP : Chrobaci
3.kolo 17.-18. / 3rd round 17th-18th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 09:50 - 11:40 2 Metla Kladno : 1.KCK Trutnov
3.kolo 15.-16. / 3rd round 15th-16th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 11:40 - 13:30 1 1.CK Brno : Reunion
3.kolo 13.-14. / 3rd round 13th-14th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 11:40 - 13:30 2 Juniori : Panda Team
3.kolo 11.-12. / 3rd round 11th-12th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 13:30 - 13:50 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2018 @ 13:30 - 13:50 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2018 @ 13:50 - 15:40 1 Guerera : OCC KCC
3.kolo 9.-10. / 3rd round 9th-10th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 13:50 - 15:40 2 Gdansk CC : SEJK
3.kolo 7.-8. / 3rd round 7th-8th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 15:40 - 17:30 1 Outsliders : Hubas Team
3.kolo 5.-6. / 3rd round 5th-6th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 15:40 - 17:30 2 PLC S&K : IceSEJK
3.kolo 3.-4. / 3rd round 3rd-4th
3K
LAMAC28.4.2018 @ 17:30 - 19:20 1 RPK Brno : Zbraslav MTP
3.kolo 1.-2. / 3rd round 1st-2nd
4K
LAMAC28.4.2018 @ 17:30 - 19:20 2 Metla Kladno : Matus Gang KSP
4.kolo 17.-18. / 4th round 17th-18th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 08:30 - 10:20 1 Panda Team : Chrobaci
4.kolo 15.-16. / 4th round 15th-16th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 08:30 - 10:20 2 OCC KCC : Reunion
4.kolo 13.-14. / 4th round 13th-14th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 10:20 - 12:10 1 Hubas Team : SEJK
4.kolo 11.-12. / 4th round 11th-12th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 10:20 - 12:10 2 Outsliders : 1.KCK Trutnov
4.kolo 9.-10. / 4th round 9th-10th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 12:10 - 12:30 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2018 @ 12:10 - 12:30 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2018 @ 12:30 - 14:20 1 RPK Brno : Guerera
4.kolo 3.-4. / 4th round 3rd-4th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 12:30 - 14:20 2 PLC S&K : Zbraslav MTP
4.kolo 1.-2. / 4th round 1st-2nd
4K
LAMAC29.4.2018 @ 14:20 - 16:10 1 1.CK Brno : IceSEJK
4.kolo 7.-8. / 4th round 7th-8th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 14:20 - 16:10 2 Gdansk CC : Juniori
4.kolo 5.-6. / 4th round 5th-6th
4K
LAMAC29.4.2018 @ 16:10 - 16:30 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2018 @ 16:10 - 16:30 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2018 @ 16:30 - 1 PLC S&K : Zbraslav MTP
Finálové kolo 1.-2./ Final round 1st-2nd
5K
LAMAC29.4.2018 @ 16:30 - 2 RPK Brno : Juniori
Finálové kolo 3.-4./ Final round 3rd-4th
5K