CZECHOSLOVAK OPEN odštartoval ako Detone Open (2008) a Slovakia Open (2009). Od roku 2009 sa turnaj volá CZECHOSLOVAK OPEN.

DETONE OPEN – DOLNÝ KUBÍN, bol prvým medzinárodným turnajom v curlingu na Slovensku (18-20 Január 2008). Turnaj sa odohrával v Dolnom Kubíne. 30 tímov z 11 krajín (Andorra, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Nemecko, Polsko, Rakúsko, Rusko, Švajčiarsko a Slovensko) sa pokúšalo zvíťaziť. Prvým víťazom sa stal CC Hamburg z Nemecka (Lenard Schulze, Matthias Steiner, Claus Meyer a Stefan Leutner), ktorý porazil Rakúsky tím Traun I vo finále tesne 7:6.

Výsledková listina
1. 1.CC Hamburg GER (Schulze)
2. 1.CC Traun AUT (Shagerl)
3. Ferguson team INT (Ferguson)
4. Zlata Praha CZE (Vyjidacek)
5. 1. CK Brno CZE (Kovac)
6. SuVic HUN (Deak)
7. KC Katowice POL (Beck)
8. Shuffle Team INT (Shuffle)
9. Poprad SVK (Pitonak)
10. Margarita INT (Lelovic)
11. WSC Budapest HUN (Kiss)
12. 1. CC Bratiislava SVK (Kocian)
13. Toxic Team HUN (Jagielska)
14. CC Dion CZE (Cernovsky)
15. Tee Party (Kovarik)
16. KC Katowice POL
17. 1. CC Bratislava SVK (Jancarikova)
18. Vis Zahreb CHOR (Skendrovic)
19. Czechoslovak team INT (Zenaty)
20. Dragons Trencin SVK (Janto)
21. St. Margaretern AUT (Fendt)
22. CC Traun AUT (Seidl)
23. Medivit Pezinok SVK (Pospichal)
24. Guerera Bratislava SVK (Kruty)
25. Gdansk I POL (Franasczuk)
26. 1. CC Bratislava II SVK (Balsan)
27. Dragons Trencin I SVK (Malata)
28. Adara Trnava SVK (Simansky)
29. Gdansk II POL (Branczewska)
30. 1.CC Martin (Gallo)

SLOVAKIA OPEN – BRATISLAVA (2008) bol prvým turnajom v curlingu ktorý sa konal v Bratislave. Zúčastnilo sa ho 32 tímov z piatich krajín (Rakúsko, Polsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko). Víťazným tímom sa stal CC Poprad.

Výsledková listina
1. CC Poprad SVK (P. Pitoňák)
2. Europartners Modra SVK (Kajan)
3. 1.CC Bratislava SVK (Kocian)
4. Valíci se Šutráky CZE (Podlena)
5. Tee Party CZE (Vojtuš)
6. CC Aritma 2 CZE (Candra)
7. Richman Team INT (Bohac)
8. CC Aritma CZE (Kubeskova)
9. Rychlopalna kostata CZE (Zenaty)
10. CC Demion CZE (Capousek)
11. Toxic Team POL (Karwat)
12. CC Dion CZE (Cernovsky)
13. Ottakringer CC AUT (Fleischanderl)
14. Hungarian Seniors HUN (Rokusfalvy)
15. Giant Mountains POL (Wachulak)
16. 1. CK Brno CZE (Kovac)
17. RKC X-Treme (Kierzkowski)
18. CC Wienna AUT (Marx)
19. Best.sk SVK (Kutka)
20. Guerera Bratislava SVK (Kruty)
21. Pezinok M SVK (Pospichal)
22. Deaflympic Poprad SCK (Hollubova)
23. CC Martin SVK (Gallo)
24. AZS Gliwice POL (Ran)
25. 1.CC Ladies SVK (Matuskovicova)
26. Slovak Paralympic Team SVK (Duris)
27. Pezinok W SVK (Toporova)
28. CFO Wienna AUT (Los)
29. Slovak Juniors SVK (Misun)
30. Trencin SVK (Malata)
31. Poprad W SVK (Pitonakova)
32. Balsan Team SVK (Balsan)


I.CZECHOSLOVAK OPEN – BRNO (2009), tento turnaj sa odohral v Brne.

II.CZECHOSLOVAK OPEN – BRATISLAVA (2010)

Výsledková listina
1. Dion Repremixy CZE (Bohac)
2. CC Dion RM CZE (Cernovsky)
3. CC Poprad SVK (Pitonak)
4. 1. CC Bratislava SVK (Kocian)
5. WSC Predators HUN (Kiss)
6. CC Neuchatelc FRA (Vuille)
7. CC Megeve FRA (Mercier)
8. Coctail Team INT (Gray)
9. SEJK SVK (Kobes)
10.. Makuka HUN
11. 1. CC Bratislava SVK (Kvasnovska)
12. Pol Ladyes POL (Szyszko)
13. Beginers Modra SVK (Kajan)
14. 1. CK Brno CZE (Podlena)
15. GML Brno CZE (Kovac)
16. 1.CC Martin SVK (Gallo)
17. 44F SVK (Kalis)
18. Guerera BA SVK (Valentin)
19. RKC Tartel POL (Ceszar)
20. Modra juniori W SVK (M. Kajanova)
21. CC Poprad W SVK (Pitonakova)
22. Dragons 1 SVK (Bubenik)
23. Vienna CC AUT (Marx)
24. Dragons 2 SVK (Malata)
25. Rolling Stones Debr. HUN (Racz)
26. CFO Wien 2 AUT (Schmitt)
27. Scottish Friends SCO (Smith)
28. Europartners Modra SVK (Kajan)
29. CFO Wien AUT (Forejtek)
30. Paralympic team SVK (Duris)
31. Royal Curling Club SRB (Stojanovic)
32. CC Ladies SVK (Matuskovicova)


III. CZECHOSLOVAK OPEN - Bratislava (2011)

Video z turnaja

Výsledková listina
1. Guerera Bratislava SVK (Valentin)
2. CZ/SVK Team INT (Kajanova)
3. 1. KCK Trutnov CZE (Zinga)
4. Mix Brno CZE (Podlena)
5. Czechoslovak INT (Kovac)
6. Dragons Trencin SVK (Bubenik)
7. Solothurn-Wengi SWI (Mocek)
8. Dion DJ CZE (Proksikova)
9. CFÖ Wien AUT (Forejtek)
10. CC Dion CZE (Cernovsky)
11. Calgary CAN (Parish)
12. Culani Poland POL (Karas)
13. Four For Fun SVK (Kalis)
14. 1. CC BA II W (Kristofcakova)
15. Paralympic SVK (Duris)
16. Strickland CAN (Strickland)
17. Team Budapest HUN (Patonai)
18. TARTAN SVK (Kobes)
19. Olympic Hopes SVK (Sykorova)
20. Zbraslav L CZE (Stritezsky)
21. 1. CC Martin SVK (Gallo)
22. Tee Party CZE (Novotny)
23. 2 holky do skla CZE (Kubrova)
24. 1. CC BA I W SVK (Kvasnovska)
25. Modeli SLO (Sever)
26. RPK Brno CZE (Zenaty)
27. GML Brno CZE (Kovac)
28. CC Ladies SVK (Matuskovicova)