Program / Schedule

LAMAC28.4.2017 @ 09:00 - 10:50 1 Gdansk CC : Adelboden 2
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC28.4.2017 @ 09:00 - 10:50 2 Chrobaci : Rolling Stones
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC28.4.2017 @ 10:50 - 12:40 1 Guerera MIX : Adelboden 1
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC28.4.2017 @ 10:50 - 12:40 2 IceSEJK : 1.KCK Trutnov
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC28.4.2017 @ 12:40 - 14:30 1 Bubak Team : Martin
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC28.4.2017 @ 12:40 - 14:30 2 Curling Roztyly : RPK Brno
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC28.4.2017 @ 14:30 - 15:00 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2017 @ 14:30 - 15:00 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2017 @ 15:00 - 16:50 1 Paralympic : CK Brno
1.kolo, skupina D / 1st round, group D
D
LAMAC28.4.2017 @ 15:00 - 16:50 2 Klub z Viktorky : ADHoc
1.kolo, skupina D / 1st round, group D
D
LAMAC28.4.2017 @ 16:50 - 18:40 1 Rolling Stones : Gdansk CC
2.kolo, skupina A (1.-2.) / 2nd round, group A (1st-2nd)
A
LAMAC28.4.2017 @ 16:50 - 18:40 2 Adelboden 2 : Chrobaci
2.kolo, skupina A (3.-4.) / 2nd round, group A (3rd-4th)
A
LAMAC28.4.2017 @ 18:40 - 18:55 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2017 @ 18:40 - 18:55 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2017 @ 18:55 - 20:45 1 Guerera MIX : IceSEJK
2.kolo, skupina B (1.-2.) / 2nd round, group B (1st-2nd)
B
LAMAC28.4.2017 @ 18:55 - 20:45 2 1.KCK Trutnov : Adelboden 1
2.kolo, skupina B (3.-4.) / 2nd round, group B (3rd-4th)
B
LAMAC28.4.2017 @ 20:45 – 22:35 1 RPK Brno : Bubak Team
2.kolo, skupina C (1.-2.) / 2nd round, group C (1st-2nd)
C
LAMAC28.4.2017 @ 20:45 – 22:35 2 Martin : Curling Roztyly
2.kolo, skupina C (3.-4.) / 2nd round, group C (3rd-4th)
C
LAMAC29.4.2017 @ 09:00 - 10:50 1 CK Brno : ADHoc
2.kolo, skupina D (1.-2.) / 2nd round, group D (1st-2nd)
D
LAMAC29.4.2017 @ 09:00 - 10:50 2 Klub z Viktorky : Paralympic
2.kolo, skupina D (3.-4.) / 2nd round, group D (3rd-4th)
D
LAMAC29.4.2017 @ 10:50 - 12:40 1 Chrobaci : Klub z Viktorky
3.kolo 15.-16. / 3rd round 15th-16th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 10:50 - 12:40 2 Martin : Adelboden 1
3.kolo 13.-14. / 3rd round 13th-14th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 12:40 - 14:30 1 Bubak Team : Curling Roztyly
3.kolo 11.-12. / 3rd round 11th-12th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 12:40 - 14:30 2 1.KCK Trutnov : Adelboden 2
3.kolo 9.-10. / 3rd round 9th-10th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 14:30 - 15:00 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2017 @ 14:30 - 15:00 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC29.4.2017 @ 15:00 - 16:50 1 CK Brno : IceSEJK
3.kolo 7.-8. / 3rd round 7th-8th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 15:00 - 16:50 2 Gdansk CC : Paralympic
3.kolo 5.-6. / 3rd round 5th-6th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 16:50 - 18:40 1 ADHoc : Rolling Stones
3.kolo 3.-4. / 3rd round 3rd-4th
3K
LAMAC29.4.2017 @ 16:50 - 18:40 2 RPK Brno : Guerera MIX
3.kolo 1.-2. / 3rd round 1st-2nd
3K
LAMAC30.4.2017 @ 09:00 - 10:50 1 Martin : Klub z Viktorky
4.kolo 15.-16. / 4th round 15th-16th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 09:00 - 10:50 2 Adelboden 2 : Bubak Team
4.kolo 13.-14. / 4th round 13th-14th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 10:50 - 12:40 1 Adelboden 1 : Chrobaci
4.kolo 11.-12. / 4th round 11th-12th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 10:50 - 12:40 2 IceSEJK : Rolling Stones
4.kolo 9.-10. / 4th round 9th-10th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 12:40 - 12:55 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC30.4.2017 @ 12:40 - 12:55 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC30.4.2017 @ 12:55 - 14:45 1 Paralympic : Guerera MIX
4.kolo 3.-4. / 4th round 3rd-4th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 12:55 - 14:45 2 RPK Brno : ADHoc
4.kolo 1.-2. / 4th round 1st-2nd
4K
LAMAC30.4.2017 @ 14:45 - 16:35 1 CK Brno : Gdansk CC
4.kolo 7.-8. / 4th round 7th-8th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 14:45 - 16:35 2 1.KCK Trutnov : Curling Roztyly
4.kolo 5.-6. / 4th round 5th-6th
4K
LAMAC30.4.2017 @ 16:35 - 17:05 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC30.4.2017 @ 16:35 - 17:05 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC30.4.2017 @ 17:05 - 1 RPK Brno : Paralympic
Finálové kolo 1.-2./ Final round 1st-2nd
5K
LAMAC30.4.2017 @ 17:05 - 2 1.KCK Trutnov : ADHoc
Finálové kolo 3.-4./ Final round 3rd-4th
5K