Program / Schedule

LAMAC26.4.2019 @ 11:40 - 13:30 1 Juniori : 1.KCK Trutnov
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC26.4.2019 @ 11:40 - 13:30 2 Gdansk : Guerera
1.kolo, skupina A / 1st round, group A
A
LAMAC26.4.2019 @ 13:30 - 15:20 1 Chrobaci : Hubas Team
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC26.4.2019 @ 13:30 - 15:20 2 Oroko Team : Matus Gang
1.kolo, skupina B / 1st round, group B
B
LAMAC26.4.2019 @ 15:20 - 17:10 1 IceSEJK : SEJK
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC26.4.2019 @ 15:20 - 17:10 2 ADARA : Metla Kladno
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC26.4.2019 @ 17:10 - 17:30 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC26.4.2019 @ 17:10 - 17:30 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC26.4.2019 @ 17:30 - 19:20 1 RPK Brno : Paralympic
1.kolo, skupina C / 1st round, group C
C
LAMAC26.4.2019 @ 17:30 - 19:20 2 Guerera : 1.KCK Trutnov
2.kolo, skupina A (1.-2.) / 2nd round, group A (1st-2nd)
A
LAMAC26.4.2019 @ 19:20 - 21:10 1 Juniori : Gdansk
2.kolo, skupina A (3.-4.) / 2nd round, group A (3rd-4th)
A
LAMAC26.4.2019 @ 19:20 - 21:10 2 Matus Gang : Hubas Team
2.kolo, skupina B (1.-2.) / 2nd round, group B (1st-2nd)
B
LAMAC26.4.2019 @ 21:10 – 23:00 1 Oroko Team : Chrobaci
2.kolo, skupina B (3.-4.) / 2nd round, group B (3rd-4th)
B
LAMAC26.4.2019 @ 21:10 – 23:00 2 SEJK : Paralympic
2.kolo, skupina C (1.-2.) / 2nd round, group C (1st-2nd)
C
LAMAC27.4.2019 @ 09:00 - 10:50 1 Metla Kladno : IceSEJK
2.kolo, skupina C (3.-4.) / 2nd round, group C (3rd-4th)
C
LAMAC27.4.2019 @ 09:00 - 10:50 2 ADARA : RPK Brno
2.kolo, skupina C (5.-6.) / 2nd round, group C (5th-6th)
C
LAMAC27.4.2019 @ 10:50 - 12:40 1 Metla Kladno : Chrobaci
3.kolo 13.-14. / 3rd round 13th-14th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 10:50 - 12:40 2 ADARA : Gdansk
3.kolo 11.-12. / 3rd round 11th-12th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 12:40 - 14:30 1 Juniori : Oroko Team
3.kolo 9.-10. / 3rd round 9th-10th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 12:40 - 14:30 2 Hubas Team : 1.KCK Trutnov
3.kolo 7.-8. / 3rd round 7th-8th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 14:30 - 14:50 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC27.4.2019 @ 14:30 - 14:50 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC27.4.2019 @ 14:50 - 16:40 1 SEJK : RPK Brno
3.kolo 5.-6. / 3rd round 5th-6th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 14:50 - 16:40 2 Paralympic : IceSEJK
3.kolo 3.-4. / 3rd round 3rd-4th
3K
LAMAC27.4.2019 @ 16:40 - 18:30 1 Guerera : Matus Gang
3.kolo 1.-2. / 3rd round 1st-2nd
3K
LAMAC27.4.2019 @ 16:40 - 18:30 2 Metla Kladno : ADARA
4.kolo 13.-14. / 4th round 13th-14th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 09:00 - 10:50 1 Chrobaci : Gdansk
4.kolo 11.-12. / 4th round 11th-12th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 09:00 - 10:50 2 IceSEJK : Juniori
4.kolo 9.-10. / 4th round 9th-10th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 10:50 - 12:40 1 Guerera : RPK Brno
4.kolo 3.-4. / 4th round 3rd-4th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 10:50 - 12:40 2 Paralympic : Matus Gang
4.kolo 1.-2. / 4th round 1st-2nd
4K
LAMAC28.4.2019 @ 12:40 - 14:30 1 SEJK : Hubas Team
4.kolo 7.-8. / 4th round 7th-8th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 12:40 - 14:30 2 1.KCK Trutnov : Oroko Team
4.kolo 5.-6. / 4th round 5th-6th
4K
LAMAC28.4.2019 @ 14:30 - 15:00 1 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2019 @ 14:30 - 15:00 2 Úprava ľadu / Ice preparation ICE
LAMAC28.4.2019 @ 15:00 - 1 Paralympic : Guerera
Finálové kolo 1.-2./ Final round 1st-2nd
5K
LAMAC28.4.2019 @ 15:00 - 2 1.KCK Trutnov : Matus Gang
Finálové kolo 3.-4./ Final round 3rd-4th
5K